
Gorenje BPS6747A06X
Objem trouby : 77 lEnergetická třída: A+
14 990,-

Gorenje - BO 637 E13X
Objem trouby : 67 lEnergetická třída: A
7 990,-
- strana:
- 2
| Objem trouby: | 77 l |
|---|---|
| Energetická třída: | A+ |
| Max. příkon: | 3,5 kW |
| Gril: | ANO |
| Horkovzduch: | ANO |
| Šířka: | 595 mm |
| Výška: | 595 mm |
| Hloubka: | 564 mm |
| Barva: | Nerez |

