
Gorenje BPS6747A06X
Objem trouby : 77 lEnergetická třída: A+
14 990,-

Gorenje - BO 637 E13X
Objem trouby : 67 lEnergetická třída: A
7 990,-
- strana:
- 2
| Objem trouby: | 67 l |
|---|---|
| Energetická třída: | A |
| Max. příkon: | 2,7 kW |
| Osvětlení trouby: | ANO |
| Počet programů: | 9 |
| Gril: | ANO |
| Hmotnost: | 29,3 kg |
| Šířka: | 595 mm |
| Výška: | 597 mm |
| Hloubka: | 547 mm |
| Barva: | Nerez |

