
Nivona NICR 550
Provedení kávovaru: AutomatickýMax. Tlak : 15 bar
Ihned k odběru13 749,-

Nivona NICR 560
Provedení kávovaru: AutomatickýMax. Tlak : 15 bar
Ihned k odběru13 749,-
- strana:
- 1
| Provedení kávovaru: | Pákový |
|---|---|
| Max. Tlak: | 15 bar |
| Příkon: | 1850 W |
| Objem nádržky na vodu: | 2000 ml |
| Kapacita zásobníku na kávová zrna: | 250 g |
| Rozměry V/Š/H: | 42 x 31 x 30 cm |
| Hmotnost: | 9,7 kg |
| Barva: | Černá |

