
Nivona NICR 690
Provedení kávovaru: AutomatickýMax. Tlak : 15 bar
Ihned k odběru16 249,-

Nivona NICR 695
Provedení kávovaru: AutomatickýMax. Tlak : 15 bar
Ihned k odběru17 499,-
- strana:
- 2
| Provedení kávovaru: | Pákový |
|---|---|
| Max. Tlak: | 15 bar |
| Příkon: | 1650 W |
| Objem nádržky na vodu: | 2000 ml |
| Kapacita zásobníku na kávová zrna: | 250 g |
| Rozměry V/Š/H: | 41 x 35,4 x 41 cm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Barva: | Černá |

