
DeLonghi EC 9355.M
Provedení kávovaru: PákovýMax. Tlak : 19 bar
19 990,-

Nivona NICR 796
Provedení kávovaru: AutomatickýMax. Tlak : 15 bar
21 499,-
- strana:
- 8
Čisticí pomůcka / kartáček
Napětí: 220 – 240 V ~ 50 Hz
| Provedení kávovaru: | Pákový |
|---|---|
| Max. Tlak: | 17 bar |
| Příkon: | 1560 W |
| Objem nádržky na vodu: | 2000 ml |
| Kapacita zásobníku na kávová zrna: | 250 g |
| Rozměry V/Š/H: | 42 x 31 x 30 cm |
| Hmotnost: | 9,7 kg |
| Barva: | Nerez |

