
Nivona NIVO 9101
Provedení kávovaru: automatickéMax. Tlak : 15 bar
41 249,-

Nivona CafeRomantica NICR 1040
Provedení kávovaru: AutomatickýMax. Tlak : 15 bar
53 749,-
- strana:
- 10
| Provedení kávovaru: | Automatický |
|---|---|
| Max. Tlak: | 15 bar |
| Příkon: | 2700 W |
| Objem nádržky na vodu: | 3500 ml |
| Kapacita zásobníku na kávová zrna: | 600 g |
| Rozměry V/Š/H: | 42 x 30 x 48 cm |
| Hmotnost: | 13,4 kg |
| Barva: | Stříbrná |

