Informace a objednávky

Po - Pá 9:00 - 17:00

  • +420 606 755 793

Návod montáže drtiče potravinového odpadu Waste Maid

Návod montáže drtiče kuchyňského odpadu
M

Montáž po JČ zdarma

Montáž a doprava domácích spotřebičů zdarma po jižních Čechách!

Na kvalitu služeb zákazníkům dbáme především, a tak zákazníkům z Jihočeského kraje velkou část domácích spotřebičů sami přivezeme a zapojíme. Náš tým techniků Vám jako bonus zajistí svoz starého spotřebiče. Starý spotřebič odpojí a poté odveze.

Vynesení spotřebiče do patra lze zajistit po telefonické domluvě s naším specialistou.

Je to jednoduché!

Zakupte si u nás novou pračku, lednici, myčku či jiný domácí spotřebič s označením "Montáž po jižních Čechách zdarma" a jen vyčkejte, až se s vámi spojí náš specialista.

Po přijetí Vaší objednávky budete kontaktováni naším specialistou, se kterým si domluvíte ideální termín závozu. Naše zákaznické centrum je připraveno každý pracovní den od 9:00 do 17:00.

Součástí montáže je automaticky také doprava zdarma. Montáž i dopravu zajišťují zaměstnanci naší společnosti. Máte tak jistotu maximální vstřícnosti, ochoty a profesionálního přístupu!

(Z technických důvodů nejsme schopni zajistit montáž vestavných odsavačů.)

Postup našich techniků při montáži

  • Při instalaci spotřebiče se provádí několik kroků. Prvním krokem je rozbalení spotřebiče z obalu. Následuje umístění spotřebiče na předem určené místo, a pokud se jedná o vestavný spotřebič tak i jeho případné uchycení. Poté se spotřebič připojí k potřebným zdrojům, jako je například elektrická síť nebo vodovodní potrubí, aby byl připraven k použití.

  • Když je potřeba vyměnit starý spotřebič za nový, provádí se celý proces včetně odvozu a odpojení starého spotřebiče. Nejprve se spotřebič odpojí od všech potřebných zdrojů, jako je například elektrická zásuvka, vodovod nebo odpad. Poté se starý spotřebič odveze na místo určené k likvidaci, aby byl předán recyklačnímu středisku nebo likvidován v souladu s platnými předpisy.

Elektro Voráček s.r.o. je autorizovaným prodejcem domácích spotřebičů značek Miele, Liebherr, Siemens, Bosch, Gorenje aj.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 12883

také o tyto stránky se stará web studio EDGERING | obrázky upravuje Obrik