Miele Brand Store

Ledničky

Cenový rozsah:

Dle dostupnosti:

Parametry produktů

Celkový objem
Energ. třída
Spotřeba / rok
Hlučnost
Šířka
Výška
Lepší výsledek
 • ?
  4hvězdičková mrazicí část

  Až 3x déle čerstvé potraviny díky funkci PerfectFresh. Teplotní rozsah 0 °C až +3 °C představuje ideální podmínky pro dosažení výrazně delší trvanlivosti masa, ryb a mnoha mléčných výrobků. Ovoce a zelenina má navíc při uložení ve vlhké zásuvce optimální klima s vysokou vlhkostí vzduchu. Díky tomu lze déle uchovat živiny, konzistenci a chuť potravin – pro podstatně lepší požitek.

 • ?
  ComfortFrost

  Potraviny vydrží až 5x déle čerstvé. V automaticky regulovaném teplotním rozsahu 0 °C až +3 °C je trvanlivost masa, ryb a mnoha mléčných výrobků až 3x delší. Ovoce a zelenina zůstávají čerstvé až 5x déle – díky optimalizovanému nastavení vlhkosti u zásuvky. Pro dokonalý přehled je navíc integrováno LED osvětlení. PerfectFresh Pro tak představuje nejlepší koncept uchovávání čerstvých potravin od Miele.

 • ?
  DuplexCool

  Prostorná zásuvka v chladicí části nabízí místo řadě potravin. Díky nastavitelným otvorům na zásuvce lze snáze udržovat správnou vlhkost. Díky tomu zůstávají ovoce a zelenina výrazně déle čerstvé a křupavé.

 • ?
  DynaCool

  S funkcí ComfortFrost není nutné mrazničku tak často odmrazovat. Díky výparníku po celém obvodu se led ve vnitřním prostoru tvoří podstatně pomaleji, než v případě běžných technologií. Ušetříte si tak mnoho námahy s častým odmrazováním.

 • ?
  NoFrost

  Se systémem NoFrost nebudete muset svou mrazničku Miele již nikdy odmrazovat. S cirkulačním chlazením se chladný, suchý vzduch rozvádí stejnoměrně tak, že se ve vnitřním prostoru nemůže tvořit žádný led. Navíc vaše potraviny nenamrznou a zásuvky se dají bez rušivé vrstvy ledu vždy lehce otevřít a zavřít. Systém NoFrost tak nabízí maximální komfort při mražení a navždy vás zbaví nepříjemného odmrazování.

 • ?
  PerfectFresh

  Funkce DynaCool zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celém vnitřním prostoru chladničky. Přitom už nehraje roli, na které úrovni potraviny ukládáte, protože pro všechny panují stejné podmínky. Známé rozdělení u běžných chladniček, "tzn. že je nahoře vyšší a dole nižší teplota," patří díky funkci DynaCool konečně minulosti.

 • ?
  PerfectFresh Pro

  DuplexCool zajišťuje bezpečné skladovací podmínky pro potraviny v kombinovaných chladničkách s mrazničkou. Dva samostatně regulovatelné chladicí okruhy chladničky a mrazničky zaručují vždy optimální chlazení. Navíc nedochází k žádné výměně vzduchu mezi oběma oblastmi. Díky tomu potraviny v chladničce nevysychají a zápach, například z ryb, cibule nebo sýru, nepřechází na potraviny v mrazničce.

 • ?
  Supermražení

  S výrobníkem ledu IceMaker produkuje vaše kombinace chladničky s mrazničkou Miele až 100 čerstvých kostek ledu za den, a to zcela automaticky. S pevným připojením na vodu se budou průběžně vyrábět kostky ledu, dokud se jimi nenaplní zásobník. Díky tomuto komfortu vám zůstane více času na to, abyste si vychutnali ledově chladné nápoje.

 • ?
  VarioRoom

  Pohodlně vás zásobuje čerstvými ledovými kostkami i bez pevného připojení na vodu. Vyrobit můžete až 100 čerstvých kostek ledu za den, a to zcela automaticky. Díky integrovanému zásobníku vody k tomu nepotřebujete ani externí připojení na vodu. Svou kombinovanou chladničku s mrazničkou tak můžete umístit zcela libovolně, aniž byste se museli vzdávat pohodlí automatického výrobníku ledu Icemaker.

Komfortní prvky chladniček a mrazniček
 • ?
  Akustická signalizace

  Volně stojící chladničky s funkcí Click2open lze otevírat mimořádně snadno a elegantně. Díky propracovanému systému lze snáze překonat podtlak v chladničce a přístroj tak lze snadno otevírat. Rukojeť Click2open je nenápadně ukrytá v boční straně dvířek a ponechává tak větší prostor novému vnějšímu designu.

 • ?
  FlexiLight

  Nové LED osvětlení skleněných polic FlexiLight neoslňuje a současně jedinečným způsobem osvítí vnitřní prostor chladicích přístrojů Miele, navíc je lze flexibilně a individuálně umístit do kterékoliv úrovně. V závislosti na velikosti a počtu potravin tak nemůže dojít k zakrytí zdroje světla.

 • ?
  LED osvětlení

  Nepřímé osvětlení vytvoří stylovou atmosféru a zdůrazní vysokou kvalitu materiálů. LED osvětlení nevyžaduje údržbu a zajistí optimální osvětlení vnitřního prostoru. V porovnání s běžnými žárovkami jsou LED mimořádně úsporné a jejich životnost je výrazně delší.

 • ?
  Ovládání TouchControl

  Chladnička nebo mraznička běží neustále, proto jsou nízké hodnoty hlučnosti obzvláště důležité. Chladničky Miele se systémem Silence jsou vybaveny chladicím okruhem speciálně optimalizovaným na nízkou hlučnost. Kritická místa jsou navíc opatřena zvukovou izolací, takže se můžete zcela oddávat pohodě.

 • ?
  SelfClose

  Držáky na láhve ve dveřích Miele ComfortClean jsou vyrobeny z kvalitního umělohmotného materiálu SAN a jsou mimořádně odolné proti poškrábání, chemikáliím, rozdílným teplotám a jsou vysoce transparentní. Všechny držáky na láhve ve dveřích řad K 10.000, K 20.000 a K 30.000 můžete snadno hygienicky umývat v myčce nádobí (až 55 °C). Díky tomu není nutné ruční vytírání držáků.

 • ?
  SoftClose

  Dvířka chladniček a mrazniček, která se zavírají tiše a téměř sama: SoftClose, inovativní systém zavírání Miele. Dveře se zavírají pod úhlem 30° automaticky. Kromě toho systém SoftClose tlumí dveře při zavírání – láhve uložené ve dveřích už o sebe nebudou nikdy zvonit.

Informace a objednávky

Po - Pá 9:00 - 16:00

 • +420 606 755 793
M Miele On-line Brand store

Ledničky MIELE

Úvod / MIELE / VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE / Ledničky (20)

DOPRAVA ZDARMA MIELE KDN 7724 E MIELE KDN 7724 E Celkový objem: 260 l Energ. třída: E Spotřeba / rok: 234 kWh

info v obchodě31990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE KD 7724 E Active MIELE KD 7724 E Active Celkový objem: 267 l Energ. třída: E Spotřeba / rok: 228 kWh

info v obchodě29990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE K 7773 D MIELE K 7773 D Celkový objem: 296 l Energ. třída: D Spotřeba / rok: 124,8 kWh

info v obchodě70990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE K 7743 E MIELE K 7743 E Celkový objem: 294 l Energ. třída: C Spotřeba / rok: 156 kWh

info v obchodě50990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE KFN 7795 D MIELE KFN 7795 D Celkový objem: 246 l Energ. třída: D Spotřeba / rok: 207,7 kWh

info v obchodě80990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE KFN 7785 D MIELE KFN 7785 D Celkový objem: 255 l Energ. třída: D Spotřeba / rok: 182,5 kWh

info v obchodě76990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE KFN 7774 D MIELE KFN 7774 D Celkový objem: 245 l Energ. třída: D Spotřeba / rok: 207 kWh

info v obchodě72990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE KFN 7764 D MIELE KFN 7764 D Celkový objem: 254 l Energ. třída: D Spotřeba / rok: 181 kWh

info v obchodě65990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE KFN 7744 E MIELE KFN 7744 E Celkový objem: 244 l Energ. třída: E Spotřeba / rok: 259 kWh

info v obchodě55990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE K 7733 E MIELE K 7733 E Celkový objem: 308 l Energ. třída: E Spotřeba / rok: 114,3 kWh

info v obchodě41990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE K 7443 D MIELE K 7443 D Celkový objem: 195 l Energ. třída: E Spotřeba / rok: 147,46 kWh

info v obchodě43990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE K 7114 E MIELE K 7114 E Celkový objem: 124 l Energ. třída: E Hlučnost: 37 dB

info v obchodě22990,-

DALŠÍ

strana: 12

Elektro Voráček s.r.o. je autorizovaným prodejcem domácích spotřebičů značek Miele, Liebherr, Siemens, Bosch, Gorenje aj.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 12883

také o tyto stránky se stará web studio EDGERING | obrázky upravuje Obrik