M Miele On-line Brand store

Nový žehlicí systém FashionMaster

Žehlení nebylo nikdy snazší!

--- OBRÁZEK ---

Nový žehlicí systém FashionMaster B 3847 pro ještě komfortnější žehlení.

V čem se liší oproti předchozímu modelu?

  • Nyní je vybaven jednořádkovým LCD displejem, který vás informuje o stavu přístroje a upozorňuje, je-li potřeba cokoli doplnit.

V čem je FashionMaster tak jedinečný?

  • Žehlicí plocha žehličky je opatřena patentovanou1) voštinovou strukturou, která se v péči o prádlo neobyčejně osvědčila. Oproti běžným žehličkám je pára rozdělována rychle a rovnoměrně malými kanálky mezi voštinami po celé žehlicí ploše. Takto vznikající tenká vrstva páry umožňuje velmi šetrné, snadné a přesto účinné klouzání žehličky po prádle.

  • Patentovaný2) je také 1-2 Lift systém, díky kterému je FashionMaster bleskurychle připraven k provozu.

Další přednosti

  • Steamer zajistí pohodlné vyhlazení visících textilií, jako jsou šaty, saka nebo záclony Steamer váží pouze polovinu toho co žehlička, ale má stejný tlak a stejné množství páry.

  • Díky žehlicí násadě s nepřilnavým efektem můžete žehlit choulostivé látky, textilie s potiskem, nášivkami nebo tmavé prádlo bez obav. Odnímatelnou žehlicí násadu lze použít přímo na módní dekorace. Její teflonová vrstva chrání tmavé textilie před vznikem lesklých míst, a to aniž byste museli textilie převracet naruby.

Elektro Voráček s.r.o. je autorizovaným prodejcem domácích spotřebičů značek Miele, Liebherr, Siemens, Bosch, Gorenje aj.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 12883

také o tyto stránky se stará web studio EDGERING | obrázky upravuje Obrik