M Miele On-line Brand store

Nová pračka se sušičkou Miele WT1

Dávkuje, pere a suší pouhým stisknutím tlačítka

--- OBRÁZEK ---

Vypere a usuší 4 kg prádla již za 2,5 hodiny!

S programem QuickPowerWash&Dry stačí jediné stisknutí tlačítka a vaše oblíbené šaty budou připraveny za méně než tři hodiny. Díky automatickému dávkovacímu systému TwinDos se nemusíte starat ani o dávkování pracího prostředku. Přístroj použije přesně tolik pracího prostředku, kolik je potřeba.

Jeden nebo raději dva přístroje?

V případě přístrojů od Miele je to pouze otázka místa. Vaše vysoké nároky splní pračka se sušičkou bez kompromisů. Nabízí vám perfektní péči o prádlo na malém prostoru. Pračka se sušičkou vypere vaše prádlo stejně dobře jako pračka a následně ho usuší tak dobře jako kondenzační sušička. Má to ovšem jednu podstatnou výhodu: proces praní a sušení není přerušen. Ušetříte tak čas, který můžete využít pro příjemnější věci – vaše pračka se sušičkou se postará o zbytek.

Patentovaný voštinový buben, samočisticí zásobník AutoClean, funkce PowerWash 2.0, funkce Skvrny a mnohem více, seznamte se ... Na výběr máte ze dvou modelů.

  • Model WTH 130 WPM disponuje kapacitou na 7 kg prádla při praní, 4 kg prádla při sušení.
  • Model WTZH 130 WPM XL na 8 kg prádla při praní, 5 kg prádla při sušení.

Elektro Voráček s.r.o. je autorizovaným prodejcem domácích spotřebičů značek Miele, Liebherr, Siemens, Bosch, Gorenje aj.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 12883

také o tyto stránky se stará web studio EDGERING | obrázky upravuje Obrik